Pozor !!! Revolúcia v športovom oblečení.

Moderné technológie začínajú byť už aj súčasťou športového oblečenia. Dovoľte, aby sme Vám predstavili hi-tech, čo zatiaľ u nás nemá obdobu. Ide o typ športového oblečenia, ktoré Vám pomôže zlepšiť výkon, zefektívniť regeneráciu, predísť zraneniam, alebo dokonca aj liečiť niektoré typy zranení.  Ak by ste chceli aj vyskúšať, je to už možné. Náš obchod túto technológiu ponúka ako jediný na Slovensku a pravdepodobne aj v strednej Európe. Pokiaľ Vás tento predslov zaujal, čítajte ďalej a dozviete sa viac …


Regenerujete už počas výkonu !

KYMIRA športové oblečenie je dizajnované tak, aby zabezpečilo maximálny výkon a zrýchlilo regeneráciu využitím infračervenej technológie. KYMIRA materiál zabezpečuje to, aby energia, ktorú Vaše telo vyprodukuje a uniká von cez pokožku počas výkonu, sa vrátila späť a športovec ju tak využije na zvýšenie výkonu a zároveň regeneráciu. Ako? Táto unikajúca energia pomocou špeciálnych vlákien v použitom materiáli konvertuje, mení sa na infračervené žiarenie so špecifickou vlnovou dĺžkou. Toto žiarenie sa vracia späť do pokožky, podkožia až ku svalom, ktoré tak môžu efektívnejšie pracovať a zároveň aj regenerovať. Túto špeciálnu infračervenú technológiu budeme ďalej pre zjednodušenie nazývať KYnergy.

Fungovanie KYnergy


Zlepšenie cirkulácie krvi

Infračervené žiarenie zvyšuje vazodilatáciu (roztiahnutie) ciev zvýšením produkcie NO(oxid dusnatý). Tým, že sa cievy roztiahnu, viac krvi sa dostáva do tkanív a tým dôjde k rýchlejšej distribúcii kyslíka do tkanív. Krv s kyslíkom sa rýchlejšie dostane ku tkanivám svalom, kde sa takto zvýši hladina glykogénu (cukor dôležitý pre prácu svalov) a zároveň sa zrýchli odburávanie kyseliny mliečnej z tkanív svalov. Samozrejme zlepšením cirkulácie sa zlepšuje aj termoregulácia, ktorá je pri výkone tak dôležitá. Využitím tejto špeciálnej infračervenej technológie KYnergy sa okysličovanie tkanív a svalov zvýši o 20%.


Regenerácia a úľava od bolesti

Infračervené žiarenie KYnergy zabezpečuje uvoľňovanie NO(oxid dusnatý), ktorý následne aktivuje cGMP(cyklickýguanimmonofosfát) a tento potom sprostredkuje redukciu bolesti. KYnergy tak stimuluje prirodzenú redukciu bolesti bez použitia medikamentov. KYMIRA oblečenie je preto vhodné nielen pre športovcov ale aj pre ľudí trpiacich chronickou bolesťou v dôsledku starších zranení.


Obrázok: Vyššie opísaná technológia v skratke

Prečo odporúčame?

Ako väčšina vecí v živote, aj KYMIRA ku nám prišla náhodou. Skúsili sme kedysi pri liečbe zranenia, aj na pretekoch, aj pri bežnom športe a bola veľká spokojnosť. Či už čo sa týka evidentného potlačenia kŕčov počas pretekov, alebo zrýchlenia regenerácie (cca 30 min po ťažšom výkone už bolo možné opäť športovať). Pred pár rokmi sa mi dokonca aj pomocou Kymiry – vtedy ešte neznámej značky podľa mňa podarilo úplne vyliečiť tzv. „bežecké koleno“.  Ďalšou výhodou je to, že povrchová úprava umožňuje používať KYMIRA produkty ako vrchné oblečenie, ale aj ako klasické termoprádlo napr v zime a chladných dňoch. Životnosť by mala byť taktiež zvýšená oproti ostatným tkaninám, pretože vlákna KYMIRA obsahujú až 13 druhov rôznych minerálov. Samozrejme, že dlhodobejší test ešte k dispozícii nemáme. Oblečenie Kymira však odporúčame a začíname predávať, ako väčšinu vecí v našom obchode, po otestovaní a vlastnej spokojnosti s vlastnosťami „infra – oblečenia“.


Počas testovania

Ak zaujalo, tak našu ponuku technického infrared – termooblečenia KYMIRA sportswear nájdete ⇒⇒⇒ TU