KYMIRA Sport je svetový leader v produkcii športového oblečenia, ktoré využíva infračervené vlákna na zlepšenie výkonu a zároveň regeneráciu a to oboje už počas záťaže, či už tým myslíme tréning alebo preteky. Efekt takto využitej infračervenej technológie je potvrdený v mnohých nezávislých klinických štúdiách a okrem športu sa využíva aj v medicíne (liečba chronickej bolesti po zranení). Toto športové oblečenie využívajú olympíjsky medajlisti, britská armáda a profesionálni ako aj amatérski športovci od atlétov, vytrvalostných bežcov, cyklistov až po veslárov, samozrejme nevynechajúc indoorové aktivity, ako napr. fitness.

KYMIRA vyrába športové oblečenie, ktoré pokrýva celé telo (členkové ponožky, kompresné podkolienky, tričká s dlhým aj krátkym rukávom, legíny dlhé aj šortky, cyklistické dresy a rukavice). Takto je zabezpečený maximálny efekt na pôsobenie špeciálnych vlákien textílie pre pokožku a svaly celého tela.

Dovolíme si tvrdiť, že ponuku športového infra – oblečenia tohoto druhu nenájdete široko – ďaleko nikde inde iba v našom obchode.

Našu ponuku športového infra – oblečenia KYMIRA sportswear nájdete ⇒⇒⇒ TU